کارشناسی سیار خودرو OPTIONS

کارشناسی سیار خودرو Options

کارشناسی سیار خودرو Options

Blog Article

و همچنین مابقی مایعات اسیدی نیز به همین ترتیب به بدنه ماشین اسیب وارد می‌کنند.

امکان استفاده از این ابزار به‌صورت سیار وجود ندارد، به همین دلیل کارشناسی دقیق‌تر خودرو در مراکز کارشناسی صورت می‌گیرد.

صفحه اصلی استاده تماس با متخصصین استاده پیوستن به استاده استاده مگ

خیلی راضی‌ام از خدمات کارنامه. چون از شهرستان اومده بودم تهران و جایی رو نمی‌شناختم و به دیوار اعتماد داشتم از توی اپلیکیشن دیوار درخواست کارشناسی دادم. بعدش ماشین رو با خیال راحت‌تری خریدم.

در حال حاضر مراکز مختلفی برای مراجعه حضوری ‌و کارشناسی خودرو وجود دارد. می‌توانید لیست این مراکز را به تفکیک هر شهر در همین صفحه مشاهده کنید.

شاید برایتان سوال باشد که آیا قیمت کارشناسی خودرو ها متفاوت است؟ دلیل در تفاوت آنها چیست؟ باید بگوییم که بله قیمت کارشناسی ماشین ها متفاوت میباشد. قیمت کارشناسی هر ماشین به ارزش آن بستگی دارد.

همانطور که می‌دانید تشخیص رنگ خودرو یکی از مهم ترین عوامل در افت قیمت خودرو و خرید خودرو است.

کارشناسی این بخش مستلزم دارا بودن دانش فنی در حوزه مکانیکی خودرو و آشنایی کامل ??? ????? ????? از قطعات بکار رفته در موتور می‌باشد.

هزینه کارشناسی بر اساس مدل هر خودرو متفاوت است. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های کارشناسی با پشتیبانی کارنامه تماس بگیرید.

حتما به این نکته توجه کنید که، رنگ شدگی می‌تواند سطوح را نسبت به دیگر بخش های کمی پرنگ تر و یا کم رنگ تر کند.

بافت مولکولی رنگ اولیه‌ای که توسط کارخانه به خودرو زده می‌شود؛ تراکم رنگ بسیار بیشتری به محصولاتی که در بازار موجود هستند دارد.

علاوه‌بر این، تمام کارشناسان کارنامه توسط تیم کنترل کیفیت کارنامه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

کارشناس به شخصی اطلاق می شود که دارای سررشته کلی از همه قسمت های خودرو در زمینه صدای موتور، گیربکس، رنگ و بدنه، جلوبندی… می باشد.

از اساسی‌ ترین و همچنین مهم‌ترین بخش‌های کارشناسی سیار خودرو می توان به کارشناسی بدنه اشاره کرد. شایان ذکر است هرگونه خوردگی، تغییر شکل یا دفرمه شدن، رنگ شدگی، تعویض و یا زنگ زدگی در قطعات، در تعیین قیمت نهایی خودرو تأثیر مهم و بسزایی دارد.

Report this page